Zimní novinky

Začátek roku se nese ve znamení drobných vylepšení. Jejich shrnutí naleznete zde: 

PIN

Nabídku rozšířila série balančních stoliček PIN.

Jednoduchá, dokonale funkční a pohodlná. Ideální jako barová či přísedová stolička k výškově stavitelným pracovním stolům, barům a pultům.

Balanční pohyb zajišťuje podnož umístěná v kruhové podstavě s kloubovým uchycením, díky které dosahuje dynamického náklonu sezení až 10°.

Dostupná je ve dvou výškových provedeních, 550-730 mm a 600-850 mm.

 

FAST

Zjednodušení se dočkala série židlí dříve známá pod označením „rychlá dodávka“. Nově lze na našem webu a v online ceníku nalézt pod označením FAST.

Hlavním úkolem řady židliček FAST spočívá v rychlé dodávce modelů LOOK a LYRA. Pro objednávky do 25 ks židlí LOOK a 25 ks židlí LYRA garantujeme expedici do 7 pracovních dnů.

V tomto režimu jsou židle čalouněné černou látkou DINO D8033 a černou síťovinou NET202. Ostatní doplňky lze nadále vybírat (područky, kříže, hloubkově nastavitelný sedák a další).

 

TREND

 

Úspěšně etablovaná série TREND nyní i ve variantě s černými podnožemi (N1) pro všechny varianty koster.

 

Hlavové opěrky SWING a LYRA

Pracovní otočné židle SWING (561 a 511) a LYRA (219) v bílém provedení plastů získaly bílé hlavové opěrky.

 

Kříže F95-BL/F95-WH

Černé a bílé nylonové kříže F90-BL a F90-WH u sérií FLEXI, MELODY CHAIR, LYRA NET a TARA nově i ve variantě s kolečky odpovídající barvy s označením F95-BL/F95-WH. Židle s těmito podnožemi jsou otočné, kolečka usnadňují manipulaci s židlemi a přidávají další možnosti využití. Výška židle zůstává stejná, jako u totožných křížů bez koleček.

 

Síťovina GOYAL a PLUTO

Dodavatel síťovin GOYAL a PLUTO používaných pro vybrané modely sérií WEBOMEGA. LYRA NET a PLUTO náhle ukončil výrobu těchto potahů. S platností od 1.1.2020 již nebude možné tyto síťoviny použít a budou nahrazeny následovně:

 

Roli síťoviny GOYAL zaujmou potahy EVERYDAY FABRICS (barevné, ze vzorníku Everyday) a SWING (černá, šedo/bílá ze vzorníku LD Seating Nets).

Síťovinu PLUTO nahradí síťoviny NET SOFT (černá, šedo/bílá ze vzorníku NET).