Nové typy potahových látek

Společně s kolekcí OSLO LOUNGE jsme do našeho sortimentu zařadili i nové potahové látky, které jsou vhodné právě pro křesla a sedačky z kategorie Lounge and Soft, nebo do kanceláří, kde chcete vytvořit atmosféru většího pohodlí. 

Cura

Tato potahová látka má hrubší strukturu a připomíná přírodní tkaniny. Výrobci se při výběru odstínů inspirovali světem minerálů, takže tu najdete nejrůznější odstíny šedé, béžové, ale i výraznější vínové. Každý odstín je tvořený dvěma tóny (melanž). Materiálem pro výroby látky Cura je z 98% recyklovaný polyester, Cura tedy pomáhá šetřit materiálové zdroje.

 

Yoredale

Vlněná tkanina, která má svůj původ v anglickém hrabství Yorkshire, je už na první pohled výjimečná. Výrazná textura jí dodává lehce rustikální vzhled, ale na omak je velmi příjemná. Pokud si ji vyberete pro očalounění nábytku, získáte nadčasový kousek. Díky vysoké gramáži je totiž tato potahová látka v podstatě nezničitelná. 

 

Krom potahových látek nabízíme novinky i v sortimentu síťovin. Jsou to tkaniny Rib a Ray, které jsou univerzální a je možné je použít na všechna opěradla se síťovinou
v kolekci LD seating.